15.08.2022
Stowarzyszenie Maratonu
"Solidarność" w Gdańsku

MARATON SOLIDARNOŚCI

GDYNIA-SOPOT-GDAŃSK

Aktualności

KOSZULKI I MEDALE!!!

koszulka

Nasi drodzy biegacze! Te piękne koszulki i medale już pakuje dla Was i wysyła ekipa DataSport! Dostawa dotarła do nas i paczki do Was są już w drodze. Już niebawem każdy z was powinien mieć w domu pamiątkę z tegorocznej edycji. Oczywiście koszulki i medale wysyłane są tylko do tych osób, które przy rejestracji wybrały poszerzony pakiet. Mamy nadzieję, że koszulki będą ozdobą Waszych treningów i założycie je na niejedne zawody :)

Do 17 października wszyscy zawodnicy powinni otrzymać przesyłki kurierskie ze swoimi pakietami.

Czytaj więcej...

MARATON "SOLIDARNOŚCI" 2022

25 orlen maraton trojmiasto 211 208 1200 800 100


Drodzy biegacze i przyjaciele Maratonu Solidarności!

Wiemy, że czekacie na wiadomość o tegorocznej edycji. Prosimy Was jeszcze o trochę cierpliwości. Wszystko uzależnione jest od pozyskania środków finansowych na organizację maratonu. Mocno działamy w tym kierunku.

Po dwóch latach pandemii zmieniły się procedury organizacji biegów masowych, możliwości pozyskiwania sponsorów. Jesteśmy w trakcie uzgadniania koniecznych warunków w celu przeprowadzenia imprezy i mamy nadzieję, że wszystko zakończy się sukcesem. Rezerwujcie termin 15 sierpnia w waszych kalendarzach!

 

Czytaj więcej...

ZAKOŃCZENIE RYWALIZACI!

zakonczenie


Wczoraj 5 września 2021 oficjalnie zakończyliśmy startowanie w ramach ORLEN e-Maratonu Solidarności z Biegami Towarzyszącymi. Jeszcze do środy 8 września czekamy na zsyłanie wyników waszej rywalizacji, która trwała przez całe lato. Do końca tygodnia zweryfikujemy listę wyników, by ostatecznie podsumować klasyfikacje i rozpocząć druk koszulek. Medale już są w produkcji :)

Zgodnie z zapisem w regulaminie pakiety dla zawodników ORLEN e-Maratonu "Solidarności" wraz z biegami towarzyszącymi zostaną wysyłane w ciągu 6-8 tygodni od zakończenia rywalizacji, ale oczywiście postaramy się, aby dotarły do Was jak najszybciej :) 

Oczywiście koszulki, medale i słodki energetyczny upominek od sponsora wysyłane będą tylko do tych osób, które przy rejestracji wybrały poszerzony pakiet. 

Czytaj więcej...