. . .
Stowarzyszenie Maratonu
"Solidarność" w Gdańsku

MARATON SOLIDARNOŚCI

GDYNIA-SOPOT-GDAŃSK

MEDAL DLA UCZESTNIKÓW JUBILEUSZOWEGO XXV ORLEN MARATONU "SOLIDARNOŚCI"

maraton solidarnosci medal

15 sierpnia 2019 w Trójmieście odbędzie się Jubileuszowy XXV ORLEN Maraton „Solidarności”. Zapisy wciąż trwają i mamy nadzieję, że w tym roku możemy spodziewać się rekordu frekwencji :)

Każdy, kto ukończy ten wyjątkowy maraton otrzyma piękny pamiątkowy medal. Na awersie będą charakterystyczne motywy Trójmiasta. Na rewersie jubileuszowa cyfra 25 i oczywiście miejsce na grawerunek czasu w jakim zostanie ukończony maraton. Stanowisko grawerskie będzie się znajdowało w miasteczku maratońskim, które w tym roku zostanie przeniesione na teren Pałacu Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku.

Na pewno dla każdego z Was medal będzie piękną pamiątką!

Z okazji jubileuszu organizator przedłuża niższą opłatę startową w wysokości 99 zł do samego końca trwania zapisów online czyli do dnia 5.08.2019! Prosimy jednak by nie zapisywać się na ostatnią chwilę :) Po tym dniu zgłoszenia elektroniczne nie będą już przyjmowane. Będzie można zgłosić się już tylko w Biurze Zawodów 13 i 14 sierpnia 2019. Opłata startowa w tych dniach wyniesie 150 zł dla (nie zarejestrowanych wcześniej).


Warto zapisać się na bieg już dziś!